Stanowisko mBanku w sprawie poglądu UOKiK
25/08/2016 | Bankowość detaliczna
W związku z wydaniem przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów tzw. istotnego poglądu w sprawie sporu konsumentów posiadających kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich z mBankiem, informujemy, że bank zapozna się z tym stanowiskiem urzędu.
więcej
mBank podpisał umowę uczestnictwa w prowadzonym przez KIR systemie Inkart
24/08/2016 | Bankowość korporacyjna i inwestycyjna
W systemie Inkart mBank będzie pełnił rolę agenta rozliczeniowego. Partnerem technologicznym banku zostanie firma ITCARD, która ma za zadanie rozliczanie transakcji wykonanych na urządzeniach tej firmy w systemie Inkart.
więcej
Global Finance – mBank po raz kolejny wyróżniony w międzynarodowym rankingu
12/08/2016 | Bankowość korporacyjna i inwestycyjna
Miesięcznik finansowy Global Finance ogłosił laureatów dorocznego konkursu World’s Best Digital Banks Awards in Central & Eastern Europe. mBank nagrodzono jako najlepszy cyfrowy bank w Polsce i wyróżniono w kategorii Best Online Treasury Services. ...
więcej
#YOLO w bankowości. mBank z nową ofertą dla młodych
02/08/2016 | Bankowość detaliczna
mBank wprowadza stworzone od nowa produkty finansowe dla młodych, odpowiadające ich „głodom”. Debiutuje specjalne logo dla tej grupy klientów oraz nowy styl komunikacji. Bank chce dotrzeć do przedstawicieli pokolenia Z, czyli osób w wieku 13-24. Do 2020 roku, mBank zamierza pozyskać pół miliona nowych klientów młodego pokolenia.
więcej
mBank wprowadza obsługę w języku migowym
01/08/2016 | Bankowość detaliczna
mBank uruchomił obsługę osób niesłyszących. Klienci mogą nawiązać połączenie wideo z pracownikiem banku znającym polski język migowy lub skorzystać z tłumaczenia rozmowy w dowolnej placówce banku. To najbardziej kompleksowe rozwiązanie na rynku finansowym.
więcej
mBank po II kwartale: solidne wyniki i nowa strategia
28/07/2016 | Wyniki finansowe i osiągnięcia
W II kwartale 2016 r. Grupa mBanku zarobiła 388,5 mln zł. W czerwcu Rada Nadzorcza zatwierdziła nową strategię, która zakłada, że spółka będzie jednym z trzech najbardziej efektywnych kosztowo i rentownych banków w Polsce. W sferze biznesowej mBank będzie skoncentrowany na potrzebach klientów i mobilności.
więcej
Adam Jaroszewicz pokieruje Biurem Maklerskim mBanku
07/07/2016 | Bankowość detaliczna  
W maju Dom Maklerski mBanku i mWealth Management zostały włączone w struktury organizacyjne banku. Usługi świadczone dotychczas przez obie spółki są oferowane obecnie na tych samych warunkach przez bankowe biuro maklerskie, działające pod nazwą Dom Maklerski mBanku. ...
więcej
Euro2016 - jak święto piłki nożnej wpływa na obroty przedsiębiorców
30/06/2016 | Bankowość detaliczna  
Eksperci mBanku przeanalizowali zależność pomiędzy Euro2016 a popytem na wybrane usługi. Jak się okazało, opłaca się posiadać w lokalu telewizor, a czasem posłuchać transmisji w radiu i pracować podczas meczu.
więcej