Bezpłatna księgowość i 900 zł zwrotu
09/02/2016 | Bankowość detaliczna  
Tyle otrzyma przedsiębiorca, który do końca marca otworzy w mBanku rachunek mBiznes konto i spełni trzy proste warunki. Ofertę promuje kampania reklamowa, którą od wczoraj zobaczyć można m.in. w telewizji.
więcej
Polak czuje się w sieci bezpiecznie i jest pewny, że świetnie ją zna. Tylko nie pamięta o podstawowych zasadach bezpieczeństwa…
08/02/2016 | Bankowość detaliczna
Przeprowadzone na zlecenie mBanku badanie firmy IQS dotyczące bezpiecznego korzystania z sieci pokazuje znaczącą różnicę między tym, jak postrzegamy zagrożenia płynące z sieci i swoje własne umiejętności, a tym, jak się w niej zachowujemy i czy faktycznie potrafimy rozpoznać zagrożenia. Raport pokazuje też rosnącą rolę banków w informowaniu klientów o najnowszych zagrożeniach.
więcej
Solidne wyniki w trudnym otoczeniu rynkowym
04/02/2016 | Wyniki finansowe i osiągnięcia
W ostatnim kwartale 2015 r. mBank musiał zmierzyć się z trudnymi uwarunkowaniami rynkowymi. Jednocześnie skutecznie rozwijał biznes. IV kwartał 2015 roku był kolejnym, w którym Grupa mBanku musiała mierzyć się z niekorzystnymi czynnikami w otoczeniu rynkowym. ...
więcej
Nowości w aplikacjach mobilnych mBanku i Orange Finanse
28/01/2016 | Bankowość detaliczna
mBank jako pierwszy w Polsce wprowadza szybkie połączenie z centrum telefonicznym wprost z aplikacji mobilnej. Dzięki temu kontakt z konsultantem trwa krócej, a obsługa w ramach bankowości telefonicznej przebiega sprawniej, bo klient jest automatycznie identyfikowany. Usługa została udostępniona klientom mBanku i Orange Finanse. Dodatkowo, w aplikacji mBanku pojawił się produkt dostępny tylko mobilnie – lokata z promocyjnym oprocentowaniem 2,5 proc.
więcej
Stanowisko mBanku dotyczące decyzji UOKiK
28/01/2016 | Bankowość detaliczna
W związku z ostatnią decyzją Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w kwestii uwzględniania ujemnego oprocentowania przy kredytach hipotecznych waloryzowanych kursem CHF, przedstawiamy stanowisko mBanku.
więcej
mBank: księgowość z kontem dla małych przedsiębiorców
27/01/2016 | Bankowość detaliczna  
mBank wprowadza usługę, która pomoże małym firmom w szybki i niemal automatyczny sposób prowadzić księgowość. Narzędzie mające pomóc w wystawianiu faktur, rozliczaniu się z kontrahentami i wyliczeniu podatku jest integralną częścią serwisu bankowości elektronicznej banku, a korzystanie z niego jest bezpłatne. To pierwsze takie rozwiązanie dla klientów detalicznych na rynku.
więcej
mBank z noworoczną ofertą dla inwestorów – lokata „Silny kurs III”
12/01/2016 | Bankowość detaliczna
Do 28 stycznia br. w mBanku trwa subskrypcja lokaty strukturyzowanej „Silny kurs III”. Roczna inwestycja bazuje na kursie EUR/PLN i daje możliwość zysku do 3,5 proc. w skali roku oraz gwarantuje pełną ochronę zainwestowanego kapitału. ...
więcej
Bezpłatne eKonto mobilne i nawet 450 zł zwrotu
11/01/2016 | Bankowość detaliczna  
Tyle zyskać może klient, który do końca lutego br. otworzy jeden z rachunków mBanku - eKonto mobilne lub eKonto mobilne plus. W telewizji aktualnie trwa kampania marketingowa promująca specjalną ofertę banku oraz Grupy AXA.
więcej