W mBanku klienci założą profil zaufany ePUAP
28/08/2017 | Bankowość detaliczna
W serwisie bankowości internetowej mBanku można założyć profil zaufany ePUAP w kilku prostych krokach. Dzięki temu klienci mBanku nie muszą już wychodzić z domu, aby uzyskać dostęp do elektronicznych usług administracji publicznej.
więcej
Android Pay w mBanku teraz także z kartami Visa
16/08/2017 | Bankowość detaliczna
Klienci mBanku posiadający w portfelu karty Visa będą mogli korzystać z nich także mobilnie, dodając je do usługi Android Pay.
więcej
mBank udostępnia usługę QLIK
07/08/2017 | Bankowość korporacyjna i inwestycyjna
Klienci korporacyjni mBanku mogą już korzystać z usługi QLIK, która pozwala przekazywać informację o fakturach i rachunkach do zapłaty pomiędzy masowymi wystawcami faktur a płatnikami. Wkrótce QLIK dostępny będzie również dla klientów indywidualnych banku. ...
więcej
mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce
01/08/2017 | Bankowość korporacyjna i inwestycyjna
Magazyn finansowy Global Finance po raz kolejny wyróżnił mBank jako najlepszy bank w Polsce – tym razem w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks”. Nagroda potwierdza ważną pozycję mBanku na rynku, podążanie za najnowszymi trendami i precyzyjne dopasowywanie usług do potrzeb klientów korporacyjnych. ...
więcej
Solidne fundamenty wzrostu mBanku
27/07/2017 | Wyniki finansowe i osiągnięcia
Grupa mBanku zakończyła I półrocze 2017 roku zyskiem netto w wysokości 488,5 mln zł wobec 696,3 mln zł przed rokiem. Za niższym wynikiem stoją przede wszystkim czynniki jednorazowe oraz obciążenia podatkowe. Przez pierwsze sześć miesięcy 2017 roku bank rozwijał się organicznie pozyskując niemal 200 tys. klientów indywidualnych i 560 korporacyjnych.
więcej
„Krok w przyszłość” - mFundacja ogłasza II edycję konkursu
30/06/2017 |
Fundacja mBanku ponownie wyróżni najlepsze prace studenckie z matematyki. Na zwycięzcę konkursu „Krok w przyszłość” czeka 20 tys. zł oraz statuetka STEFCIO, która symbolizuje wybitnego matematyka – Stefana Banacha.
więcej
mBank udzielił licencji na swoją bankowość elektroniczną francuskiemu partnerowi
26/06/2017 | Bankowość detaliczna   Wyniki finansowe i osiągnięcia
Doceniane na świecie serwisy bankowości internetowej i mobilnej mBanku będę oferowane innym instytucjom finansowym poza Polską. Jako pierwszy na zakup licencji zdecydował się francuski La Banque Postale. ...
więcej
mBank laureatem Diamentów Private Equity
20/06/2017 | Bankowość korporacyjna i inwestycyjna
Z tegorocznej gali „Diamentów Private Equity”, mBank wrócił z tytułem bank roku. Nagroda przyznawana jest instytucjom finansowym, które szczególnie wyróżniły się w środowisku Private Equity.
więcej