mBank obsypany nagrodami w polskich i międzynarodowych konkursach
30/10/2017 | Bankowość detaliczna
Miniony tydzień był dla mBanku wyjątkowo owocny pod kątem nagród. Bank zdobył złoto i brąz w Efma & Accenture Distribution & Marketing Innovation Awards. Magazyny PWM i The Banker wyróżniły jego usługi bankowości prywatnej, a kampania „Przedsiębiorco zyskaj” wywalczyła brązowe Effie.
więcej
Pierwsza prawdziwie wielowalutowa karta debetowa w Polsce
12/10/2017 | Bankowość detaliczna
VISA Aquarius Świat to karta płatnicza dająca klientowi dostęp do 150 dewiz świata bez prowizji za przewalutowanie. Klient nie musi zakładać osobnych rachunków w walutach obcych, a koszt jej użytkowania jest porównywalny z wymianą pieniędzy w kantorach internetowych. ...
więcej
Nowa foto-karta w mBanku
04/10/2017 | Bankowość detaliczna
mBank poszerzył ofertę kart debetowych o nowy, wyjątkowy plastik. Klient zaprojektuje go tak, jak chce – wybierając własną grafikę lub korzystając z jednego z ponad 60 wzorów z galerii banku. Karta Visa Foto wydawana jest jako główna lub dodatkowa do eKonta.
więcej
mBank najlepszym bankiem dla firm, wyróżniony za mobilność
27/09/2017 | Bankowość detaliczna   Wyniki finansowe i osiągnięcia
Drugi rok z rzędu bankowość dla firm z sektora MSP mBanku została uznana przez redakcję magazynu Forbes Polska oraz ekspertów Kantar Millward Brown za najlepszą. Bank uzyskał 81,4 punkty na 100 możliwych. ...
więcej
mBank i AXA prosto o ubezpieczeniach
08/09/2017 | Bankowość detaliczna
mBank razem z AXA upraszcza komunikację na temat ubezpieczeń. Będzie mówić prostym językiem już nie tylko o produktach bankowych. Z badań przeprowadzonych na zlecenie firm wynika, że zrozumiała oferta jest jednym z kluczowych czynników, decydujących o sukcesie produktu.
więcej
W mBanku klienci założą profil zaufany ePUAP
28/08/2017 | Bankowość detaliczna
W serwisie bankowości internetowej mBanku można założyć profil zaufany ePUAP w kilku prostych krokach. Dzięki temu klienci mBanku nie muszą już wychodzić z domu, aby uzyskać dostęp do elektronicznych usług administracji publicznej.
więcej
Android Pay w mBanku teraz także z kartami Visa
16/08/2017 | Bankowość detaliczna
Klienci mBanku posiadający w portfelu karty Visa będą mogli korzystać z nich także mobilnie, dodając je do usługi Android Pay.
więcej
mBank udzielił licencji na swoją bankowość elektroniczną francuskiemu partnerowi
26/06/2017 | Bankowość detaliczna   Wyniki finansowe i osiągnięcia
Doceniane na świecie serwisy bankowości internetowej i mobilnej mBanku będę oferowane innym instytucjom finansowym poza Polską. Jako pierwszy na zakup licencji zdecydował się francuski La Banque Postale. ...
więcej