mBank zaprasza na targi CSR
16/11/2016 | Bankowość detaliczna  
17 listopada br. w galerii stadionu PGE Narodowego w Warszawie rozpoczną się 6. Targi CSR poświęcone edukacyjnym działaniom biznesu. W tym roku również z udziałem mBanku. Bank zaprezentuje m.in. mFundację, wspierającą edukację matematyczną, a także społeczną kampanię "Nie robisz tego w realu? Nie rób tego w sieci!" przypominającą o zasadach bezpiecznego korzystania z internetu.
więcej
Już co drugi nowy klient korzysta z mKsięgowości
03/11/2016 | Bankowość detaliczna  
Po wprowadzoną na początku roku usługę mKsięgowość sięga już co drugi nowy klient firmowy mBanku. Produkt doceniło także międzynarodowe grono ekspertów przyznając mu statuetkę Efma za Najlepszą nową usługę.
więcej
mBank: odetchnij pełną piersią
27/10/2016 | Bankowość detaliczna  
To hasło kampanii mBanku, która wspiera klientki w podjęciu decyzji o ubezpieczeniu się na wypadek zachorowania na nowotwór złośliwy piersi. Działania są skierowane do kobiet, które w natłoku obowiązków zapominają czasem o zaopiekowaniu się sobą. Kampania potrwa do końca listopada tego roku.
więcej
mBank: koniec z kartkami na lodówce i odznaczaniem zadań w Excelu
16/09/2016 | Bankowość detaliczna  
mBank przypomni ci o rachunku za prąd czy telewizję kablową i umożliwi zapłacenie faktury jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej.
więcej
mBank dla inwestorów: mFundusze Dobrze Lokujące z trzema strategiami inwestycyjnymi
14/09/2016 | Bankowość detaliczna  
mFundusz dla każdego, mFundusz dla aktywnych czy mFundusz dla odważnych? 19 września br. mBank uruchamia subskrypcję na nowe produkty dla inwestorów. mFundusze Dobrze Lokujące to trzy proste strategie funduszy inwestycyjnych, zróżnicowane pod względem ryzyka.
więcej
Kredyty mieszkaniowe tylko w mBanku Hipotecznym
07/09/2016 | Bankowość detaliczna  
Od września kredyty hipoteczne dostępne w placówkach mBanku w całości finansowane są przez mBank Hipoteczny, specjalistyczny podmiot z grupy. Zmiana nie wpływa na proces obsługi kredytu i jego cenę.
więcej
Adam Jaroszewicz pokieruje Biurem Maklerskim mBanku
07/07/2016 | Bankowość detaliczna  
W maju Dom Maklerski mBanku i mWealth Management zostały włączone w struktury organizacyjne banku. Usługi świadczone dotychczas przez obie spółki są oferowane obecnie na tych samych warunkach przez bankowe biuro maklerskie, działające pod nazwą Dom Maklerski mBanku. ...
więcej
Konto, biurko i mentor w pakiecie od mBanku
25/05/2016 | Bankowość detaliczna  
Przedsiębiorca, który do końca sierpnia otworzy rachunek firmowy Komfort, w pakiecie zyska wygodną przestrzeń do pracy w otoczeniu innych firm oraz wsparcie mentorów biznesu. A to wszystko dzięki współpracy mBanku z największą w Polsce siecią coworkingową Business Link.
więcej