mBank z najlepszymi usługami zarządzania środkami finansowymi przedsiębiorstwa w Polsce
07/02/2017 | Bankowość korporacyjna i inwestycyjna
9 stycznia 2017 r. międzynarodowy magazyn Global Finance opublikował wyniki 17, corocznego rankingu, dotyczącego najlepszego banku oraz dostawcy usług zarządzania środkami finansowymi przedsiębiorstwa. Ranking został podzielony na odpowiednie kategorie, regiony i kraje.
więcej
Europejski Bank Inwestycyjny wyemitował drugą transzę obligacji
18/01/2017 | Bankowość korporacyjna i inwestycyjna
Europejski Bank Inwestycyjny wyemitował drugą transzę w ramach benchmarkowej emisji z terminem zapadalności 25 maja 2021 r.   EBI zwiększa płynność obligacji denominowanych w PLN wyceniając pierwszą transakcję w polskich złotych w 2017 r. Transakcja została przeprowadzona w oparciu o silną książkę popytu z udziałem inwestorów krajowych i zagranicznych Największą grupę nabywców...
więcej
mBank niestandardowo edukuje jak być uważnym w sieci
28/11/2016 | Bankowość detaliczna   Wyniki finansowe i osiągnięcia   Bankowość korporacyjna i inwestycyjna
Wystartowała druga odsłona pionierskiej kampanii społecznej mBanku pod hasłem „Nie robisz tego w realu? Nie rób tego w sieci!”. Akcja opowiada o tym, jak chronić się przed cyberprzestępcami.
więcej
Sprostowanie do artykułu "Klienci mBanku trafią do Niemiec"
04/10/2016 | Bankowość detaliczna   Bankowość korporacyjna i inwestycyjna
Nie jest prawdą, że nowa strategia Commerzbanku będzie miała konsekwencje dla mBanku w postaci połączenia go ze strategicznym akcjonariuszem. mBank pozostanie polską spółką akcyjną z siedzibą w Warszawie, notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
więcej
Giełdy Nowego Jorku, Londynu i Frankfurtu w ofercie DM mBanku
19/09/2016 | Bankowość detaliczna   Bankowość korporacyjna i inwestycyjna
Już od 19 września właściciele rachunków maklerskich w mBanku mogą inwestować nie tylko na giełdzie w Warszawie ale też w instrumenty finansowe dostępne na NYSE i NASDAQ w Nowym Jorku, Londynie (LSE) i Frankfurcie (Deutsche Börse).
więcej
mBank wybrał agencje marketingowe
05/09/2016 | Bankowość detaliczna   Bankowość korporacyjna i inwestycyjna
Mindshare, VML Poland, Grey Worldwide Warszawa oraz Brand New Heaven nadal będą obsługiwać mBank.
więcej
mBank podpisał umowę uczestnictwa w prowadzonym przez KIR systemie Inkart
24/08/2016 | Bankowość korporacyjna i inwestycyjna
W systemie Inkart mBank będzie pełnił rolę agenta rozliczeniowego. Partnerem technologicznym banku zostanie firma ITCARD, która ma za zadanie rozliczanie transakcji wykonanych na urządzeniach tej firmy w systemie Inkart.
więcej
Global Finance – mBank po raz kolejny wyróżniony w międzynarodowym rankingu
12/08/2016 | Bankowość korporacyjna i inwestycyjna
Miesięcznik finansowy Global Finance ogłosił laureatów dorocznego konkursu World’s Best Digital Banks Awards in Central & Eastern Europe. mBank nagrodzono jako najlepszy cyfrowy bank w Polsce i wyróżniono w kategorii Best Online Treasury Services. ...
więcej