01.12.2016

mBank nowym partnerem PAYBACK

mBank rozpoczął współpracę z PAYBACK, największym programem bonusowym w Polsce, należącym do American Express. Od grudnia klienci mogą założyć eKonto z PAYBACK, zbierać punkty podczas codziennych zakupów, płacąc kartą i zamieniać je na nagrody w programie.

– Decydując się na współpracę z PAYBACK, chcieliśmy zaproponować klientom kolejną wygodną formę premiowania ich codziennych zakupów. Sam system naliczania punktów jest bardzo prosty i nie wymaga dodatkowego zaangażowania – naliczą się automatycznie, gdy klient zapłaci plastikiem banku. A zebrane punkty przekładają się na realne korzyści i nagrody – mówi Piotr Puchalski, dyrektor Departamentu Usług Podstawowych i Produktów Niebankowych w mBanku.

Przez pierwsze pół roku, właściciele eKonta z PAYBACK, za każde 2 złote zapłacone kartą debetową dostaną 1 punkt w programie. Później przelicznik to 4 złote = 1 punkt. Punktami będą nagradzane transakcje o łącznej wartości do 2 000 złotych miesięcznie.

Dodatkowo partnerzy przygotowali atrakcyjne bonusy. Uczestnicy PAYBACK, którzy do tej pory nie byli klientami banku mogą liczyć na punkty promocyjne: 3 000 za aktywowanie karty debetowej, 1 000 za aktywne korzystanie z plastiku i tyle samo za zasilanie konta. Punktami premiowani będą również wszyscy, którzy skorzystają z produktów kredytowych: kredytu odnawialnego, karty kredytowej czy kredytu gotówkowego. Co więcej, klienci dostaną 15% zniżki na zakupy w sklepie z nagrodami PAYBACK.

– Atrakcyjność PAYBACK dla konsumentów jest naszym priorytetem. Start współpracy z mBankiem stwarza dla uczestników wiele bardzo atrakcyjnych okazji na powiększenie salda punktów oraz na odbiór nagród z wyjątkowym 15% rabatem – mówi Michał Pieprzny, CEO PAYBACK Polska – Współpraca na pewno zaowocuje wieloma innowacyjnymi akcjami wspierającymi całą koalicję partnerów, w szczególności na styku bankowości i handlu detalicznego – prognozuje Pieprzny.

Aby założyć eKonto z PAYBACK, wystarczy wypełnić wniosek online dostępny na stronie mbank.payback.pl.

Kontakt dla mediów

Krzysztof Olszewski
Rzecznik prasowy
Marta Rutkowska
Specjalista ds. relacji z mediami