17.02.2017

Warto Polecać – mBank daje klientom z polecenia 50 zł za założenie konta

Już tylko do 28 lutego trwa czwarta edycja programu PolecamBank. W ramach najnowszej promocji Warto Polecać, mBank daje premię nie tylko polecającym konta, ale także polecanym. Nowi klienci z rekomendacji mogą otrzymać 50 zł za założenie rachunku. 

Do 28 lutego br. trwa czwarta edycja najstarszego programu rekomendacyjnego wśród polskich banków -  PolecamBank. To więc ostatnie dni na dołączenie do programu mBanku, w którym można polecać rachunki osobiste i firmowe, wysyłając do znajomego link lub e-mail.

Dotychczas w ramach programu premię otrzymywali tylko klienci mBanku, którzy zapraszali swoich znajomych do założenia rachunku. Mogli zyskać 100 zł za polecenie konta osobistego, 200 zł w przypadku konta firmowego i 300 zł za konto firmowe z usługą mKsięgowości. W ramach najnowszej promocji te warunki pozostają bez zmian.

Nowością jest 50 zł bonusu dla osoby polecanej. Wystarczy, że otworzy ona rachunek z polecenia przez internet i w ciągu 60 dni wyda 200 zł płacąc kartą. Obecnie więc obie strony zyskują.

We wszystkich edycjach PolecamBank do tej pory wzięło udział ponad 175 tys. klientów. W 2016 roku w ramach programu mBank pozyskał aż 15 proc. klientów indywidualnych i wypłacił 2,1 mln zł premii za polecenia.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w promocji oraz warunki uzyskania premii opisane są w regulaminie na stronie.

Kontakt dla mediów

Emilia Kasperczak
Specjalista ds. relacji z mediami