27.03.2006

Współpraca mBanku i emFinanse

mBank rozpoczął współpracę z firmą emFinanse - instytucją pośrednictwa i doradztwa kredytowego i ubezpieczeniowego należącą do Grupy BRE Bank SA.

W ramach współpracy zespołów mBanku i emFinanse powstał kredyt samochodowy- produkt dostosowany do dystrybucji poprzez sieć oddziałów nowo powstałej Spółki.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów z mBanku i emFinanse, powstał bardzo dobry produkt, który już dziś - na kilka tygodni po wdrożeniu, został dostrzeżony i wyróżniony przez media. mBank po raz pierwszy stał się współtwórcą produktu, który znajdzie się w ofercie innej firmy. W chwili obecnej nie planujemy sprzedaży kredytu samochodowego poprzez własne kanały dystrybucji - mówi Piotr Gawron, zarządzający mBankiem.

Kredyt dostępny będzie wyłącznie poprzez sieć sprzedaży Spółki emFinanse, którą dzisiaj stanowią oddziały własne zlokalizowane w Warszawie, Szczecinie, Gdyni i Bydgoszczy oraz sieć Przedstawicieli na terenie całego kraju – dodaje Ryszard Słowiński, prezes emFinanse.

Kredyt samochodowy, stworzony wspólnie przez ekspertów z mBanku i emFinanse, pozwala na sfinansowanie zakupu nowych lub używanych pojazdów. Okres kredytowania wynosi od 6 do 84 miesięcy (do 36 miesięcy na motorowery i skutery), a maksymalna kwota kredytu może wynosić nawet do 120% planowanej inwestycji. emFinanse oferuje kredyty złotówkowe lub denominowane we frankach szwajcarskich (CHF). Optymalnie zinformatyzowany proces decyzyjny, pozwala na bardzo szybką obsługę Klienta. Wstępna decyzja kredytowa podejmowana jest w ciągu kilkunastu minut. Spłata kredytu następuje w terminach miesięcznych, w ratach równych lub malejących. Klient może skorzystać z elastycznych form prawnego zabezpieczenia spłaty kredytu – również bardzo nowatorskich.

Kredyt przeznaczony jest również dla małych firm na zakup pojazdów nie przekraczających 3,5 tony.

W ofercie spółki emFinanse znajdują się także: kredyty hipoteczne, gotówkowe, ubezpieczenia majątkowe i osobowe.

Załączniki

Kontakt dla mediów

Krzysztof Olszewski
Rzecznik prasowy
mobile +48 607 354 543
Piotr Rutkowski
Zastępca rzecznika prasowego
mobile +48 510 029 169