Zrób krok w przyszłość! – III edycja konkursu mFundacji na studencką pracę z matematyki
05/07/2018 | Bankowość detaliczna
Fundacja mBanku po raz trzeci nagrodzi najlepsze prace studenckie z matematyki. Zwycięzca konkursu „Krok w przyszłość” otrzyma 20 tys. zł oraz statuetkę STEFCIO, powstałą na cześć wybitnego polskiego matematyka – Stefana Banacha.
więcej
Konkurs mFundacji „Wakacje z matematyką” rozstrzygnięty
26/06/2018 | Bankowość detaliczna
W trzeciej edycji konkursu grantowego „Wakacje z matematyką”, mFundacja przekaże 64 tys. zł na projekty angażujące dzieci w ciekawe spędzanie wakacji pod znakiem matematyki.
więcej
mBank mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych na Festiwalu Pol’and’Rock
25/06/2018 | Bankowość detaliczna
mBank po raz pierwszy pojawi się na festiwalu Pol’and’Rock jako mecenas Akademii Sztuk Przepięknych. Ponadto bank przygotował nowości w ofercie: limitowaną edycję kart i opasek zbliżeniowych oraz rachunku ze zwrotem 100 zł za wydatki festiwalowe
więcej
Płatności mobilne to nie jedyna nowość w mBanku. W aplikacji można też otworzyć konto
20/06/2018 | Bankowość detaliczna
Kolejne nowości w aplikacji mobilnej mBanku. Poza nowym systemem płatności, pojawiła się też możliwość otwarcia rachunku wprost ze smartfona a także zarządzania zleceniami stałymi. Z pierwszej możliwości mogą korzystać użytkownicy urządzeń z systemem iOS (Apple). W mBanku stanowią oni już 25 procent wszystkich użytkowników aplikacji mobilnej.
więcej
Apple Pay już dostępne dla klientów mBanku
19/06/2018 | Bankowość detaliczna
Usługa zapewnia łatwe w obsłudze i bezpieczne płatności, chroniące prywatność użytkownika.
więcej
Orange Polska i mBank kończą współpracę w ramach Orange Finanse
18/06/2018 | Bankowość detaliczna
Orange Polska i mBank podjęły decyzję o zakończeniu projektu Orange Finanse z dniem 31 grudnia 2018 roku. Klienci będą nadal mogli bezpiecznie i wygodnie korzystać ze swoich kont oraz wszystkich dotychczasowych usług.
więcej
Nowości w aplikacji mBanku: łatwiejsze zarządzanie kartami i limitami
16/05/2018 | Bankowość detaliczna
Klienci mBanku mogą korzystać z usprawnień i nowości w aplikacji mobilnej i serwisie bankowości internetowej. Zmiany dotyczą m.in. uproszczenia działania limitów na transakcje, wprowadzenia opcji tymczasowego zastrzeżenia karty czy blokady transakcji zagranicznych. Dzięki zmianom będzie nie tylko łatwiej, ale też bezpieczniej.
więcej
mFundacja dofinansuje wakacje z matematyką w 6 największych miastach w Polsce
08/05/2018 | Bankowość detaliczna
8 maja ruszyła kolejna edycja konkursu grantowego „Wakacje z matematyką”, organizowanego przez Fundację mBanku. Dzięki programowi, dzieci mogą spędzić przyjemne, ale też rozwijające matematycznie wakacje w mieście. W tym roku o 5 tys. zł dofinansowania mogą starać się organizacje pozarządowe, biblioteki publiczne i grupy nieformalne z Warszawy, Łodzi, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Gdańska.
więcej