04.10.2017

Nowa foto-karta w mBanku

mBank poszerzył ofertę kart debetowych o nowy, wyjątkowy plastik. Klient zaprojektuje go tak, jak chce - wybierając własną grafikę lub korzystając z jednego z ponad 60 wzorów z galerii banku. Karta Visa Foto wydawana jest jako główna lub dodatkowa do eKonta.

Do tej pory w mBanku tylko klienci młodzi i posiadacze kart kredytowych MasterCard Me mogli decydować o tym, jak będzie wyglądał ich plastik.

- Nasze ostatnie doświadczenia pokazują, że popularność foto-kart rośnie. Klienci chcą się wyróżniać i chętnie tworzą indywidualne wzory kart. W grupie młodych - aż 90 proc. osób otwierających eKonto m, wybiera indywidualny projekt. W przypadku kart kredytowych MasterCard Me, po wzór inny, niż standardowy, sięga 60 proc. klientów. Teraz z podobnej opcji może skorzystać znacznie szersza grupa - wszyscy posiadacze eKonta - mówi Damian Olejniczak kierujący Wydziałem Produktów Transakcyjnych w mBanku.

Kartę Visa Foto można zamówić on-line, na mLinii lub w placówce banku. Zamówienie pierwszej foto-karty jest bezpłatne, a korzystanie z niej to koszt 2 zł miesięcznie za wybrany wizerunek. Obowiązuje również standardowy wymóg transakcyjności - opłata w wysokości 4 zł nie zostanie naliczona, jeśli klient miesięcznie wykona pięć transakcji dowolną kartą debetową do rachunku.

Więcej informacji o karcie Visa Foto można znaleźć na stronie banku.

Załączniki

Kontakt dla mediów

Krzysztof Olszewski
Rzecznik prasowy
Marta Rutkowska
Specjalista ds. relacji z mediami